Vin Diesel: “Hızlı ve Öfkeli’de arabalar bile seçmeye alınıyor”

Hollywood yıldızı Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli (Fast & Furious) serisinde yalnızca oyuncuların değil arabaların da seçmelere tabi tutulduğunu açıkladı. 

Screen Rant’in haberine göre ünlü oyuncu, arabaların hikayedeki karakterleri ve onların kimliklerini çok iyi temsil etmesi gerektiğinden araçların çok dikkatli biçimde belirlendiğini söyledi. Vin Diesel şu ifadeleri kullandı:

Serideki sürecin bir parçası da otomobillerimizi her zaman seçmeye tabi tutmamız. Arabalar gerçekten karakterlerimizin çok önemli bir parçası ve onların temsili, bu yüzden bir seçme süreci söz konusu, değil mi? Karakterin içinde bulunduğu zihin durumu veya karakterin içinden geçtiği yolculuk için doğru aracı kullanmak…

Yönetmenliğini Justin Lin’in yaptığı Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin (Fast & Furious 9, F9) 18 Haziran 2021’de vizyona girmesi planlanıyor. Yeni filmde Diesel’ın yanı sıra sıra Charlize Theron, Helen Mirren, John Cena ve Jordana Brewster gibi isimler de yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli filmleri aksiyon seven izleyicilerin yanı sıra araba tutkunlarının da gözde yapımları arasında yer alıyor. 

“Kaynak: Independent Türkçe, Screen Rant”

Ana Sayfaya Git

Bir Cevap Yazın